Grandway FHM2A01 Fiber Optik Multimetre Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı 1310/1550nm

Grandway FHM2A01 Fiber Optik Multimetre Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı 1310/1550nm

Yeni ürün

₺719.82

Derecelendirme 

Daha fazla bilgi


Grandway FHM2A01 Fiber Optik Multimetre Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı 1310/1550nm
açıklamaları:
FHM serisi optik kaybı testi set birleştirir, bir güç metre ve bir çift dalga boyu lazer kaynağı, optik fiber ağ kurulumu için ve bakım. geniş kapasitesi ile veri depolama, bu çok uygun alan testi için test sonuçları ve aktarmak için PC USB arabirimi üzerinden.
özellikleri: iki dalga (1310nm ve 1550nm) birleştirmek portu; lazer kaynağı çıkışını ahırlar at-5dBm; lazer kaynağı malzemeleri CW ve modüle 270Hz, 1 KHz, 2 KHz çıkış; lazer kaynağı dalga boyu tanıma kodu iletir; optik güç ölçer görüntüler doğrusallık ve logaritmik optik güç değerleri; otomatik vites ölçümlerin in optik güç ölçer; otomatik dalgaboyu tanıma ve ölçülen dalga boyu optik shifting güç ölçer; 999 of takım depolama verileri test optik güç ölçer; ekran ışığı; şarj edilebilir piller; LCD displayer malzemeleri; düşük voltajda oto-off; hiçbir işlem 10-min sonra otomatik kapanma (varsayılan); ekran pil kapasitesi; otomatik kapanma şarj uygulamalar: verici optik güç ölçümleri (dBm ve W) Fiber-bağlantı kaybı test (dB) Componet/Cihaz ekleme kaybı test (dB) Fiber indentifications ile 270Hz, 1 KHz, 2 KHz sinyalleri Fiber intallation ve bakım uygulamaları FTTx: pasif optik ağlar test.
Anahtar Panelleri tanıtımı:
özellikler: FHM2A01 FHM2B01 optik Güç Ölçer kalibrasyon dalga boyu (nm) 850/1300/1310/1490/1550/1625 bağlayıcı değiştirilebilir FC/SC/ST PC için veri depolama (öğeler) 999 Ref. Değer evet ekran birimleri dB/dBm/mW/uW ekran hassasiyeti (dB) 0.01 doğruluk 1nW ± 5% ± dalgaboyu tanıma FHM2A01: giriş power≥-40dBm, FHM2B01: giriş power≥-20dBm ton algılama 270Hz/1 KHz/2 KHz (giriş power≥-40dBm) ölçüm aralığı (dBm) -70 ila + 10 -50 ila + 26 optik Lazer Kaynağı çıkış dalga boyu (nm) 1310/1550 bağlayıcı değiştirilebilir FC/SC/ST PC için modülasyon frekanslar 270/1 K/2 K Hz çıkış gücü -5dBm±0. 5dB istikrar uzun vadeli (1 h) ± 1dB @ 1310/1550nm istikrar kısa vadeli (15 dak) ± 05dB @ 1310/1550nm dalgaboyu tanıyarak kodu evet genel Özellikler otomatik kapanma √ güç kaynağı 2 adet * NiHM 1.2 V, 2000 mAh; AC/DC Adaptörü PC arabirimi USB pil ömrü > 100 Saat (lazer off) depolama sıcaklığı -20 ° C ~ + 70 ° C çalışma sıcaklığı -10 ° C ~ + 50 ° C bağıl nem boyut (mm) 168L×76W×43H ağırlık (Gram) 310
not: güvenliği için Şarjlı Piller dahil değildir. FHM2B01 gerekiyorsa, pls bir mesaj bırakın, veya varsayılan FHM2A01.

Etiketler: Ucuz Grandway FHM2A01 Fiber Optik Multimetre Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı 1310/1550nm, Yüksek Kalite Grandway FHM2A01 Fiber Optik Multimetre Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı 1310/1550nm, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bilgi kartı

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 23cm x 20cm x 10cm (9.06in x 7.87in x 3.94in)
Marka Adı Grandway
Model Numarası FHM2A01
Calibrated Wavelengths(OPM Module) 850/1300/1310/1490/1550/1625
Measurement Range(OPM Module) -70~+10dBm
Wavelengths(OLS Module) 1310nm/1550nm
Data Storage 999 items

Bir değerlendirme yazın

Grandway FHM2A01 Fiber Optik Multimetre Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı 1310/1550nm

Grandway FHM2A01 Fiber Optik Multimetre Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı 1310/1550nm

Grandway FHM2A01 Fiber Optik Multimetre Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı 1310/1550nm açıklamaları: FHM serisi optik kaybı testi set birleştirir, bir güç metre ve bir çift dalga boyu lazer kaynağı, optik fiber ağ kurulumu için ve bakım. geniş

İlgili ürünler: